Ви тут: Кафедри / Технології металів та матеріалознавства
Русский
English
Deutsch
Français
Thursday, 20-02-2020

Контакти:

61002, Харків, вул. Ярослава Мудрого, 25
ХНАДУ
Кафедра технології металів та матеріалознавства
ауд. 126
тел.: (057) 707-37-29
         (097) 481-15-93
факс: (057) 700-38-75

КАФЕДРА ТЕХНОЛОГІЇ МЕТАЛІВ ТА МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА ІМ. ПЕТРИЧЕНКО А.М.

 

Ми щиро раді вітати Вас на офіційному сайті кафедри технології металів і матеріалознавства ім. Петриченка А.М. Харківського національного автомобільно-дорожнього університету!

Місія нашої кафедри – забезпечити високу якість системи професійної підготовки кваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців на основі інноваційної діяльності викладачів, студентів і співробітників у сприятливому освітньому середовищі, що відкриває випускникам шлях до успіху.

Ми пишаємося своїм викладацьким складом, зусиллями якого кожний студент стає сучасним і затребуваним фахівцем. На кафедрі технології металів і матеріалознавства створені всі умови для того, щоб студенти змогли виявити свої здатності не тільки до навчальних дисциплін, але й реалізувати себе в науці, громадському житті, мистецтві, спорті.

Для вас, молодих, зухвалих, талановитих розкриті двері нашої кафедри.

Завідувач кафедри Діана Борисівна Глушкова.

Технологія металів і матеріалознавства

Кафедра є навчально-науковим підрозділом факультету «Механічний». Склад кафедри нараховує 15 співробітників, у тому числі 3 професора, 1 доктора наук і 8 доцентів, кандидатів наук.

Переваги навчання:

  • Отримання  професії міжнародного стандарту;
  • Отримання 2-го диплому Лудзинської Політехники за європейськими стандартами;
  • Одержання робочої професії "електрозварника електро-дугового зварювання II-го розряду";
  • Вступ до аспірантури.

Навчання

Велика увага приділяється виконанню курсового проектування й учбово-дослідницьких робіт із широкої тематики за індивідуальним графіком.

У студентів є можливість проходити НДРС і практики на підприємствах (у тому числі галузевих), брати участь у науково-дослідній роботі кафедри, робити доповіді на щорічних Наукових конференціях, у Всеукраїнських конкурсах наукових праць. При підготовці магістра ключове місце приділяється науково-дослідної роботи за обраною тематикою.

Навчальний процес кафедри підтримується комп'ютерними класами й сучасними лабораторіям. Викладання профілюючих дисциплін кафедри проводиться з використанням електронних освітніх ресурсів.

Основна задача кафедри - здійснення підготовки фахівців за спеціальністю №132 "матеріалознавство"