Ви тут: Кафедри / Комп'ютерних технологій і мехатроніки
Русский
English
Deutsch
Français
Thursday, 20-02-2020

КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І МЕХАТРОНІКИ

 

 

 

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки – це міжгалузевий напрямок підготовки, призначений для інноваційної діяльності з розроблення теоретичних основ та інструментальних програмних засобів реалізації задач розробки, інтелектуалізації, інтеграції, автоматизації та управління складними розподіленими системами, мережами, організаціями, технологічними, соціальними та бізнес-процесами.

    Об'єктами професійної діяльності випускника спеціальності Комп’ютерні науки є: обробка даних, бази даних та знань; налаштування та супровід програмного забезпечення комп’ютерних систем і мереж; створення програмного забезпечення, у тому числі, у сфері Інтернет технологій, проектування інтерфейсів; захист інформації в комп’ютерних системах і мережах, надання консультацій в сфері інформаційних технологій.

 Спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення спрямована на розробку програмних систем, які працюють надійно та ефективно, вартість розробки та супроводу яких є доступною, і які задовольняють вимогам, висунутим до них замовниками. Сьогодні фахівці з інженерії програмного забезпечення є найбільш затребуваними на ринку праці серед інших фахівців з інформаційних технологій, вони приймають участь у розробці вітчизняних і міжнародних програмних проектів, і мають достойну оплату своєї праці. Попит на фахівців з інженерії програмного забезпечення у майбутньому буде тільки зростати!

 


Відео презентація кафедри Комп'ютерних технологій і мехатроніки